Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Schilder : Christ. Gerrit Polder 1897-1981
Titel/Voorstelling : "Brug te Giethoorn"
Datering : ca. 1930
Medium / Techniek :olieverf op board
Maten : 40 x 30 cm (paneel) en 50 x 40 (ingelijst)
Gesigneerd : linksonder
Conditie : goed
Starttijd | 20-5-2014 om 20:50 |
Eindtijd | 1-6-2014 om 20:55 |