Klaas Gubbels - Houtdruk: Vliegtuig -2014 (ingekleurd met aquarel)
Antonio Segui - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 1999
Various Artists Books - Groot lot kunstboeken en catalogussen over aziatische kunst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Christiaan de Moor. Jaar: 1971. Titel: Kattenfantasie. Afmetingen blad: H35 x b50 cm; Afmetingen voorstelling: H32 x b46 cm; Gesigneerd, linksonder, door de kunstenaar met potlood. Nummer: 1/25.
De authenciteit van dit werk wordt voor 100% verzekerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 21-9-2017 om 15:38 |
Eindtijd | 28-9-2017 om 20:38 |