Christiaan Paul Damste: Potloodtekening en Steen, Z.T. - Ingelijst - Verkocht

Christiaan Paul Damste: Potloodtekening en Steen, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 310,00

Christiaan Paul Damste: Potloodtekening en Steen, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Christiaan Paul Damste: Potloodtekening en Steen, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Christiaan Paul Damste: Potloodtekening en Steen, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Christiaan Paul Damste: Potloodtekening en Steen, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Christiaan Paul Damste: Potloodtekening en Steen, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44663 verkochte items
Alle items van deze verkoper (520)
  • Christiaan Paul Damste (1944)

Bijzonder werk van Christiaan Paul Damsté!
Het werk van Damsté wordt gekenmerkt door het gebruik van uiteenlopende materialen die hij op een vaak strenge manier rangschikt in zijn composities. Dit werk is daar bij uitstek een goed voorbeeld van. In dit werk maakt hij gebruik van het grove materiaal steen in de vorm van een driehoek (piramide) in combinatie met een tekening van een piramide op het ten opzichte van de steen fragiele papier. De herhaling van de driehoek in steen en op papier, boven elkaar in de compositie geplaatst, brengen een geordende en (dus) rustige uitstraling teweeg.
Werk van deze kunstenaar is geliefd op veiling in binnen- en buitenland en ook bij de grotere traditionele veilinghuizen van ons land!

Titel: Z.T.
Jaartal: 1978
Afmetingen lijst: 37 cm x 29,5 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder) op de tekening en met potlood op verso lijst
Materiaal: Potloodtekening op papier en steen
Ingelijst: Ja, in houten baklijst
Conditie:In zeer goede staat. Het blad is langs de randen licht/egaal vergeeld.
Herkomst: Nalatenschap componist Walter Hekster

Administratieve code:

QQSHOP

Christiaan Paul Damste (1944)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44663 verkochte items
Dit item is verkocht voor 310,00
Starttijd:12-04-2017 om 12:29
Eindtijd:23-04-2017 om 12:29
Biedingen (4)
Morris14
23 apr. / 12:24
€ 310
jpmr5503
23 apr. / 12:24
€ 290
Morris14
23 apr. / 10:58
€ 270
dutchalien
23 apr. / 08:58
€ 250