Zeer mooie en zeer grote litho van Christian Dotremont (Cobra) +/- 60x80 cm, niet ingelijst. Logogram uit de vroege jaren 70 op dik Vellin papier. Gesigneerd in de plaat en met de hand genummerd.
Goed
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,50
Naar Nederland
€ 18,00
€ 18,00
Europese Unie
€ 18,00
Wereldwijd
€ 30,00
Extra
Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico Bij een aankoopbedrag boven de € 500,- euro betaalt u een toeslag van (maximaal) € 7,50 voor extra verzekerde verzending