Christian Dotremont / Mogens Balle Collectief werk uit 1975 ( corneille ) - Verkocht

Christian Dotremont / Mogens Balle Collectief werk uit 1975 ( corneille ) kopen? Bied vanaf 750!
Christian Dotremont / Mogens Balle Collectief werk uit 1975 ( corneille ) kopen? Bied vanaf 750!Christian Dotremont / Mogens Balle Collectief werk uit 1975 ( corneille ) kopen? Bied vanaf 750!
  • Christian Dotremont (1922-1979)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

DOTREMONT (Christian) en BALLE (Mogens)
COLLECTIEVE LITHOGRAPHIE
Titel : Heureusement, L' écrivain se réveille, pensent á Finnegan, et le second round se déroule

jaar: 1975 papierformaat: 68 x 55,5 cm beeldformaat: 56 x 43 cm Oplage 100 ex.
Gedrukt en uitgegeven door Christian Sorensen (Denemarken) op dik Arches papier. Reliefstempel "CS" l.o. Werk is niet genummerd.

Literatuur: Samuel van Hoegaerden Gallery, Chrisian Dotremont Les Estampes, 97

Handgesigneerd met potlood door beide kunstenaars .
Verkeert in uitstekende conditie.aangetekende/verzekerde verzending binnen Nederland € 17,50

Dit item is verkocht voor 902,00
Starttijd:21-02-2014 om 18:47
Eindtijd:07-03-2014 om 18:47
Biedingen (6)
livino
07 mrt. / 18:40
€ 902
art4cycling
07 mrt. / 18:39
€ 852
livino
07 mrt. / 18:39
€ 851
art4cycling
07 mrt. / 14:25
€ 801
livino
07 mrt. / 14:25
€ 800
livino
04 mrt. / 19:03
€ 750