Christina Sicking - Aquarel, titel, Kracht

Christina Sicking - Aquarel, titel, Kracht kopen? Bied vanaf 30!
Christina Sicking - Aquarel, titel, Kracht kopen? Bied vanaf 30!Christina Sicking - Aquarel, titel, Kracht kopen? Bied vanaf 30!Christina Sicking - Aquarel, titel, Kracht kopen? Bied vanaf 30!Christina Sicking - Aquarel, titel, Kracht kopen? Bied vanaf 30!Christina Sicking - Aquarel, titel, Kracht kopen? Bied vanaf 30!Christina Sicking - Aquarel, titel, Kracht kopen? Bied vanaf 30!Christina Sicking - Aquarel, titel, Kracht kopen? Bied vanaf 30!Christina Sicking - Aquarel, titel, Kracht kopen? Bied vanaf 30!Christina Sicking - Aquarel, titel, Kracht kopen? Bied vanaf 30!Christina Sicking - Aquarel, titel, Kracht kopen? Bied vanaf 30!Christina Sicking - Aquarel, titel, Kracht kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  duif
FA. (29)

Lid sinds 2018
1022 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
  • Christina Sicking (1929)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 cm x 35 cm (h x b)
Lijst72 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Christina Sicking geboren in1929.

Zij was gehuwd met Chris Heenemann.

Deze aquarel is gemaakt in Amsterdam op de fracisicustraat.

De Aquarel is in goede staat.

De aquarel is H. 46 bij B. 35 cm.

Met lijst is het H. 72 bij B. 52 cm.

Deze aquarel is gesigneerd.

Goed

Christina Sicking (1929)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  duif
FA. (29)

Lid sinds 2018
1022 verkochte items
52 cm
72 cm
35 cm
46 cm
Sluit over 11d 14u 38m 55s
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieAlkmaar, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland

Starttijd:11-07-2021 om 23:00
Eindtijd:15-08-2021 om 15:37