CHRISTINE SPIERINGS Zeefdruk ,, LA REINE II,, Handgesigneerd

CHRISTINE SPIERINGS  Zeefdruk ,, LA REINE II,, Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1818 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
  • Christine Spierings (1943)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige grote kleurenzeefdruk van Christine Spierings

afmeting blad  50x65 cm  in perfecte staat

handgesigneerd en genummerd oplage 90EX

verzendkosten 12.50 in ned  17.50 in belgie

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:17-03-2017 om 08:13
Eindtijd:22-03-2017 om 15:13

Biedingen (1):

Karin12
21 mrt. / 22:32
€ 40