Christo - Collage Project Running Fence 1976 - handgesigneerd inc. stofmonster - Verkocht

Christo - Collage Project Running Fence 1976 - handgesigneerd inc. stofmonster kopen? Bied vanaf 139!
Christo - Collage Project Running Fence 1976 - handgesigneerd inc. stofmonster kopen? Bied vanaf 139!Christo - Collage Project Running Fence 1976 - handgesigneerd inc. stofmonster kopen? Bied vanaf 139!Christo - Collage Project Running Fence 1976 - handgesigneerd inc. stofmonster kopen? Bied vanaf 139!Christo - Collage Project Running Fence 1976 - handgesigneerd inc. stofmonster kopen? Bied vanaf 139!Christo - Collage Project Running Fence 1976 - handgesigneerd inc. stofmonster kopen? Bied vanaf 139!
  • Christo (1935-2020)
TypePrenten & Uitgaves
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Christo
Project Running Fence
Sonoma and Marin Counties
California 1972 - 1976
Collage inc stofmonster ( zeer zelden ! )
Offsetlithografie
Artcard handgesigneerd
formaat 10,5 x 15,0 cm ( h x b )
In goede staat
Photography : Jeanne - Claude
Uitgever : NOUVELLES Images 1985 , France
in een Passepartout van Museumkwaliteit formaat 30,0 x 40,0 cm ( h x b )
+
original Stofmonster ( zeer zelden )
ca. formaat 3,5 x 7,0 cm ( b x h )
ready to frame
in goede staat
zonder lijst

Christo (1935-2020)

BulgaarBulgaarAmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  bone
FA. (14)

858 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 194,35 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-10-2022 om 14:03
Eindtijd:14-10-2022 om 15:45
Biedingen (4)
kunstfinck
13 okt. / 14:38
€ 169
RikSybesma
13 okt. / 14:37
€ 159
kunstfinck
13 okt. / 14:37
€ 150
RikSybesma
05 okt. / 18:21
€ 139