Christo - Project "Pont Neuf wrapped " 1985 -handgesigneerd met witte waskrijt ( zelden )

Christo - Project "Pont Neuf wrapped " 1985 -handgesigneerd met witte waskrijt ( zelden ) kopen? Bied vanaf 345!Christo - Project "Pont Neuf wrapped " 1985 -handgesigneerd met witte waskrijt ( zelden ) kopen? Bied vanaf 345!Christo - Project "Pont Neuf wrapped " 1985 -handgesigneerd met witte waskrijt ( zelden ) kopen? Bied vanaf 345!Christo - Project "Pont Neuf wrapped " 1985 -handgesigneerd met witte waskrijt ( zelden ) kopen? Bied vanaf 345!Christo - Project "Pont Neuf wrapped " 1985 -handgesigneerd met witte waskrijt ( zelden ) kopen? Bied vanaf 345!Christo - Project "Pont Neuf wrapped " 1985 -handgesigneerd met witte waskrijt ( zelden ) kopen? Bied vanaf 345!

Geplaatst door  bone
FA. (14)

852 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Christo (1935-2020)
TypePrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen67 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Christo & Jeanne Claude
Project for Paris , 1983
" The Pont Neuf wrapped "
Offsetlithografie
Editeur : Nouvelles Image
handgesigneerd
mooie grote handtekening ca. 5 ,0 cm hoog
met witte waskrijt ( zeer zelden )
formaat 67,0 x 67,0 cm ( h x b )
 Photography : Wolfgang Volz
In goede staat
ZONDER LIJST

Christo (1935-2020)

Alle items van deze kunstenaar(19)
Geplaatst door  bone
FA. (14)

852 verkochte items
67 cm
67 cm
Starttijd:12-07-2022 om 11:43
Eindtijd:23-07-2022 om 15:00
Openingsbod€ 345
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland