Christo - The Umbrellas Japan, Galeria Joan Prats , Barcelona 198 inc.original stofmonster

Christo - The Umbrellas Japan, Galeria Joan Prats , Barcelona 198 inc.original stofmonster kopen? Bied vanaf 55!
Christo - The Umbrellas Japan, Galeria Joan Prats , Barcelona 198 inc.original stofmonster kopen? Bied vanaf 55!Christo - The Umbrellas Japan, Galeria Joan Prats , Barcelona 198 inc.original stofmonster kopen? Bied vanaf 55!Christo - The Umbrellas Japan, Galeria Joan Prats , Barcelona 198 inc.original stofmonster kopen? Bied vanaf 55!Christo - The Umbrellas Japan, Galeria Joan Prats , Barcelona 198 inc.original stofmonster kopen? Bied vanaf 55!Christo - The Umbrellas Japan, Galeria Joan Prats , Barcelona 198 inc.original stofmonster kopen? Bied vanaf 55!
  • Christo (1935-2020)
TypeAffiches
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
Tentoonstellingsaffiche Galeria Joan Prats
Barcelona 1986
"The Umbrellas" project voor Japan en USA
in de druk gesigneerd
Druk " La Poligrafa SA , Barcelona
op zwaar mat papier
Formaat: 76,0 x 56,0 cm

Christo (1935-2020)

BulgaarBulgaarAmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  bone
FA. (14 )

858 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
56 cm
76 cm
Starttijd:05-10-2022 om 13:47
Eindtijd:14-10-2022 om 15:37
Openingsbod € 55
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland