Christo - The Yellow Umbrellas US + original stofmonster - Lithoseri Domberger

Christo - The Yellow Umbrellas US + original stofmonster - Lithoseri Domberger kopen? Bied vanaf 69!
Christo - The Yellow Umbrellas US + original stofmonster - Lithoseri Domberger kopen? Bied vanaf 69!Christo - The Yellow Umbrellas US + original stofmonster - Lithoseri Domberger kopen? Bied vanaf 69!Christo - The Yellow Umbrellas US + original stofmonster - Lithoseri Domberger kopen? Bied vanaf 69!Christo - The Yellow Umbrellas US + original stofmonster - Lithoseri Domberger kopen? Bied vanaf 69!Christo - The Yellow Umbrellas US + original stofmonster - Lithoseri Domberger kopen? Bied vanaf 69!Christo - The Yellow Umbrellas US + original stofmonster - Lithoseri Domberger kopen? Bied vanaf 69!Christo - The Yellow Umbrellas US + original stofmonster - Lithoseri Domberger kopen? Bied vanaf 69!Christo - The Yellow Umbrellas US + original stofmonster - Lithoseri Domberger kopen? Bied vanaf 69!Christo - The Yellow Umbrellas US + original stofmonster - Lithoseri Domberger kopen? Bied vanaf 69!Christo - The Yellow Umbrellas US + original stofmonster - Lithoseri Domberger kopen? Bied vanaf 69!
  • Christo (1935-2020)
TypePrenten & Uitgaves
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Christo
Project : 1984 - 1991
Location : California , US
"The Yellow Umbrellas US"
ongesigneerd
offset druk op mooi zwaar papier
Achenbach Art Edition 1991
Droogstempel: Lithoseri Domberger
afmetingen druk : 49,0 x 51,0
afmetingen image : 37,5 x 42,0
in goede staat
+
original stofmonster
afmetingen : 5,0 x 5,0 cm
zonder lijst

Christo (1935-2020)

BulgaarBulgaarAmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  bone
FA. (14 )

858 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
51 cm
49 cm
Starttijd:05-10-2022 om 13:21
Eindtijd:12-10-2022 om 19:48
Openingsbod € 69
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland