Christo - Wrapped Vestibule

Christo - Wrapped Vestibule kopen? Bied vanaf 350!
Christo - Wrapped Vestibule kopen? Bied vanaf 350!Christo - Wrapped Vestibule kopen? Bied vanaf 350!Christo - Wrapped Vestibule kopen? Bied vanaf 350!
  • Christo (1935-2020)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
TechniekOffset
IngelijstIngelijst
Afmetingen66 x 63 cm (h x b)
Incl. lijst73 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage300
Fotoprint gesigneerd met balpen door de kunstenaar. Gemaakt in 1990. Beperkte oplage van 300 exemplaren op papier Ongenummerd. Afmeting kunstwerk: 66 x 63 cm. Met als titel Wrapped Vestibule. Het werk is in goede staat Ingelijst:

Starttijd24-9-2023 om 22:59
Eindtijd29-9-2023 om 19:58
Openingsbod € 350
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAntwerpen,  België