Christopher Knowles - Typings - Verkocht

Christopher Knowles - Typings kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Christopher Knowles - Typings kopen? Bied vanaf 25!Christopher Knowles - Typings kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Christopher Knowles (1959)
Jaartal1986
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage; 45 exemplaren
Christopher KnowlesKleurenzeefdruk.gesigneerd met potlood op de achterkant.Zeer moeilijk te fotograferen.Uitgever; Bebert

Christopher Knowles (1959)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:23-12-2018 om 13:21
Eindtijd:30-12-2019 om 21:06
motti
29 dec. / 23:14
€ 25