Christo - " Pont Neuf wrapped " 1983 - XXL inc. original stofmonster - handgesigneerd - Verkocht

Christo - " Pont Neuf wrapped " 1983 - XXL inc. original stofmonster - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 149!

Verkoopprijs: € 171,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Christo - " Pont Neuf wrapped " 1983 - XXL inc. original stofmonster - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 149!Christo - " Pont Neuf wrapped " 1983 - XXL inc. original stofmonster - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 149!Christo - " Pont Neuf wrapped " 1983 - XXL inc. original stofmonster - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 149!

Geplaatst door  bone
FA. (14)

846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Christo (1935-2020)
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen12 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

  • Christo & Jeanne Claude
  • Collage
  • Project for Paris , 1983
  • " The Pont Neuf wrapped "
  • inc. original stofmonster ( zelden ! )
  • Offsetlithografie
  • Artcard  XXL handgesigneerd
  • formaat 12,0 x 23,0 cm  ( h x b )
  • In goede staat
  • Photography : Wolfgang Volz
  •  Uitgever Schumacher, Düsseldorf
  •  Edition Filz
  • in een Passepartout van museumkwaliteit formaat 30,0 x 40,0 cm ( h x b )
  • ready to frame
  • in goede staat
  • +
  • original Stofmonster XXL
  • ca. formaat 7,0  x 7,0 cm

Dit item is verkocht voor 171,35(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-12-2020 om 15:04
Eindtijd:23-12-2020 om 19:40
Andre1981
23 dec. / 00:49
€ 149