Chr.Stoel 1859-1908 19e eeuws olieverf - Verkocht

Chr.Stoel 1859-1908 19e eeuws olieverf  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 50,00

Chr.Stoel 1859-1908 19e eeuws olieverf  kopen? Bied vanaf 1!Chr.Stoel 1859-1908 19e eeuws olieverf  kopen? Bied vanaf 1!Chr.Stoel 1859-1908 19e eeuws olieverf  kopen? Bied vanaf 1!Chr.Stoel 1859-1908 19e eeuws olieverf  kopen? Bied vanaf 1!Chr.Stoel 1859-1908 19e eeuws olieverf  kopen? Bied vanaf 1!Chr.Stoel 1859-1908 19e eeuws olieverf  kopen? Bied vanaf 1!Chr.Stoel 1859-1908 19e eeuws olieverf  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2972 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Christina Stoel (1859-1908)

Schilder: Christina Stoel ( 1859-1908 )
Titel/Voorstelling: "portret van jongeman"
Datering: omstreeks 1900
Medium /Techniek : olieverf op doek
Maten : 38 x 46 cm (doek) en ca. 50 x 60 cm (ingelijst)
Gesigneerd: linksonder
Conditie : goed

Geboren te Haarlem op 12 februari 1859. Tekenopleiding aan de Rijks-Academie van Beeldende Kunsten te Amsterdam onder August Allebe (1838-1927) samen met oa Richard Roland Holst. Werd vooral in Haarlem en omstreken bekend door haar levendige portretten van vooraanstaande figuren in het Haarlemse. Zij exposeerde bij oa Kunsthandel Wisselingh aan het Rokin te Amsterdam. Overleden te Bloemendaal in 1908.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:28-08-2015 om 12:46
Eindtijd:11-09-2015 om 12:46
Biedingen (11)
noortje
11 sep. / 12:41
€ 50
Roland17
11 sep. / 12:41
€ 45
Roland17
11 sep. / 12:36
€ 40
annus_sanctus
11 sep. / 12:36
€ 35
Roland17
11 sep. / 12:36
€ 32
annus_sanctus
08 sep. / 20:32
€ 27
Braamberg
29 aug. / 10:20
€ 22
Sjeekspier
29 aug. / 10:20
€ 22
Braamberg
28 aug. / 22:22
€ 7
WelArt
28 aug. / 22:22
€ 5
WelArt
28 aug. / 18:28
€ 1