Boekwerk met daarin prenten van de aquarellen die Ciano Siewert heeft gemaakt van de provincie hoofdsteden. Ciano Siewert is in 1942 in Rotterdam geboren. Zijn werk valt op door de typische Hollandse helderheid en virtuoze techniek waarmee hij zijn landschappen en stads en havengezichten uitwerkt. Het boek is handgesigneerd.
Goed
Enkel op de 1ste 2 en laatste 2 pagina’s wat vlekjes. Rest van het boek en prenten zijn in goede staat: zie foto’s.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zuid-beijerland, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50