Ciano Siewert - Kasteel Waardenburg, tekening / aquarel (ingelijst) - Verkocht

Ciano Siewert - Kasteel Waardenburg, tekening / aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 120,00

Ciano Siewert - Kasteel Waardenburg, tekening / aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 120!Ciano Siewert - Kasteel Waardenburg, tekening / aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 120!Ciano Siewert - Kasteel Waardenburg, tekening / aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 120!Ciano Siewert - Kasteel Waardenburg, tekening / aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 120!Ciano Siewert - Kasteel Waardenburg, tekening / aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  Rosser
FA. (159)

2881 verkochte items
Alle items van deze verkoper (239)
  • Ciano Siewert (1942)
TypeTekening / Aquarel

Prachtige aquarel van Ciano Siewert, voorstellende het landschap rond kasteel Waardenburg aan de oevers van de Waal.  Mooi ingelijst, achter glas en met passe-partout.  Deze aquarel is het origineel op basis waarvan een litho is gedrukt in een oplage van 250.

Afmetingen: 63cm x 46cm (incl. lijst), 45cm x 27cm (binnen passe-partout)

Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O).  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.

Dit item is verkocht voor 120,00
Starttijd:18-08-2016 om 16:26
Eindtijd:27-08-2016 om 21:26
OEPIDOEP
21 aug. / 15:11
€ 120