Ciano Siewert - Kleurenlitho, Veerhaven Rotterdam

Ciano Siewert - Kleurenlitho, Veerhaven Rotterdam kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 95,00

Ciano Siewert - Kleurenlitho, Veerhaven Rotterdam kopen? Bied vanaf 95!Ciano Siewert - Kleurenlitho, Veerhaven Rotterdam kopen? Bied vanaf 95!Ciano Siewert - Kleurenlitho, Veerhaven Rotterdam kopen? Bied vanaf 95!Ciano Siewert - Kleurenlitho, Veerhaven Rotterdam kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  AdrianusK
FA. (3)

120 verkochte items
  • Ciano Siewert (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

Feliciano (Ciano) Siewert, in Rotterdam geboren in 1942, heeft grote faam verworven door de door hem toegepaste combinatie van Hollandse helderheid en virtuose techniek. In veel publicaties over zijn werk wordt dat steeds weer benadrukt en zeer terecht !! ( zie ook Scheen ) .----------- De Rotterdamse kunstenaar wordt alom gewaardeerd en zijn werk is uiteraard zeer in trek. Hij wordt gevraagd voor interessante opdrachten en regelmatig reageerde hij op grotere evenementen, zoals de Volvo Ocean Race, die in 2006 Rotterdam aandeed voor een stopover. Zijn sterke kant in dit werk is dat hij een fraai stuk van het oude Rotterdamse havengbied laat zien zoals dat ook momenteel nog in al zijn schoonheid aanwezig is. ------------------ Het werk is nog niet ingelijst, want dat is toch verbonden aan de persoonlijke smaak van de nieuwe eigenaar. Conditie is mint. Maten van de totale prent in cm: 28 x 37. Het is handmatig buiten de plaat linksonder gesigneerd. Buiten de plaat ook diverse teksten zoals " View on Veerhaven'' en '' Rotterdam Stopover Volvo Ocean Race 2006 '' ------------------ Verzending per PostNL ( k.k.) of ophalen op afspraak in Rotterdam

Dit item is verkocht voor 95,00

Starttijd:11-11-2016 om 17:03
Eindtijd:18-11-2016 om 17:03

Biedingen (1):

Wdh
18 nov. / 15:15
€ 95