Ciano Siewert - Kleurenlitho, Voorhaven Rotterdam-Historisch Delfshaven - Verkocht

Ciano Siewert - Kleurenlitho, Voorhaven Rotterdam-Historisch Delfshaven kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 275,00

Ciano Siewert - Kleurenlitho, Voorhaven Rotterdam-Historisch Delfshaven kopen? Bied vanaf 275!Ciano Siewert - Kleurenlitho, Voorhaven Rotterdam-Historisch Delfshaven kopen? Bied vanaf 275!Ciano Siewert - Kleurenlitho, Voorhaven Rotterdam-Historisch Delfshaven kopen? Bied vanaf 275!Ciano Siewert - Kleurenlitho, Voorhaven Rotterdam-Historisch Delfshaven kopen? Bied vanaf 275!Ciano Siewert - Kleurenlitho, Voorhaven Rotterdam-Historisch Delfshaven kopen? Bied vanaf 275!Ciano Siewert - Kleurenlitho, Voorhaven Rotterdam-Historisch Delfshaven kopen? Bied vanaf 275!Ciano Siewert - Kleurenlitho, Voorhaven Rotterdam-Historisch Delfshaven kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  AdrianusK
FA. (3)

120 verkochte items
  • Ciano Siewert (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Feliciano Siewert ( Ciano ) heeft al langere tijd met veel succes de Hollandse helderheid weten te combineren met zijn virtuose techniek. Juist die combinatie wordt in de vele publicaties over zijn werk steeds benadrukt. Geboren in 1942 in Rotterdam is Siewert veel uitgevlogen, maar grote Rotterdamse evenementen, zoals bijvoorbeeld de Rotterdam stopover in 2006 van de Volvo Ocean Race, liet Ciano gevraagd of ongevraagd niet voorbijgaan. ( zie ook Scheen )

De Voorhaven in Delfshaven ( voorheen ''Oude haven'' ) is een zeer bekende plek in Historisch Delfshaven, ooit de haven van Delft. Op deze prent is ook de bekende '' Pelgrimskerk'' te zien, waaarin ook nog regelmatig prachtige orgelconcerten buiten de reguliere kerkdiensten plaatsvinden. Het werk is goed en duurzaam ingelijst en het geheel is in perfecte conditie. Maten, incl. kader in cm : 51 x 61. Het werk is linksonder gesigneerd buiten de plaat.

Verzending per Postnl. ( k.k. ) Ophalen op afspraak in Rotterdam is ook mogelijk.

Ciano Siewert (1942)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  AdrianusK
FA. (3)

120 verkochte items
Dit item is verkocht voor 275,00
Starttijd:20-10-2016 om 15:20
Eindtijd:03-11-2016 om 14:20
sjaak57
03 nov. / 07:22
€ 275