Circus, zeefdruk uit 1978 (binnen of buiten de tent?) - Verkocht

Circus, zeefdruk uit 1978 (binnen of buiten de tent?) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Circus, zeefdruk uit 1978 (binnen of buiten de tent?) kopen? Bied vanaf 1!Circus, zeefdruk uit 1978 (binnen of buiten de tent?) kopen? Bied vanaf 1!Circus, zeefdruk uit 1978 (binnen of buiten de tent?) kopen? Bied vanaf 1!Circus, zeefdruk uit 1978 (binnen of buiten de tent?) kopen? Bied vanaf 1!Circus, zeefdruk uit 1978 (binnen of buiten de tent?) kopen? Bied vanaf 1!Circus, zeefdruk uit 1978 (binnen of buiten de tent?) kopen? Bied vanaf 1!Circus, zeefdruk uit 1978 (binnen of buiten de tent?) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Arica45

33 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Joost Verkruisen (1941-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Joost Verkruisen.
Potlood-gesigneerd: Joost Verkruisen
Getiteld: Circus
Genummerd: 5 / 20
Afmeting: 35 cm x 28 cm, inclusief lijst 66 cm x 52 cm.
Ingelijst achter glas.

Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:09-09-2017 om 20:38
Eindtijd:16-09-2017 om 20:38
Biedingen (2)
wammes
16 sep. / 19:49
€ 3
Martinod
16 sep. / 15:47
€ 1