Cisca (Frans) Simons, litho: Weerd Sluis bovendeur - Verkocht

Cisca (Frans) Simons, litho: Weerd Sluis bovendeur kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Cisca (Frans) Simons, litho: Weerd Sluis bovendeur kopen? Bied vanaf 25!Cisca (Frans) Simons, litho: Weerd Sluis bovendeur kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Evelyn
FA. (4)

261 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Cisca Simons (1948)
GesigneerdHandgesigneerd

bijzondere sfeervolle litho van een mooi stukje Utrecht: Weerd Sluis, 1975

beeldformaat ongeveer 245 x 310 mm., bladformaat 390 x 462 mm.

in potlood gesigneerd, geen vermelding van druk/oplage

vaag kan je zien dat deze litho ingelijst heeft gezeten

verzendkosten Nld. 7,50, zonder kosten in Utrecht af te halen

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:19-05-2014 om 15:06
Eindtijd:01-06-2014 om 15:06
tverbeek
19 mei / 17:10
€ 25