Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst.

Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst. kopen? Bied vanaf 245!
Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst. kopen? Bied vanaf 245!Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst. kopen? Bied vanaf 245!Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst. kopen? Bied vanaf 245!Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst. kopen? Bied vanaf 245!Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst. kopen? Bied vanaf 245!Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst. kopen? Bied vanaf 245!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Claes Oldenburg (1929)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen15 cm x 11 cm (h x b)
Lijst48 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai werk van de Zweeds-Amerikaanse Pop-Art kunstenaar Claes Oldenburg met de titel: 'Notes in hand'. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Het werk is nieuw ingelijst in de oude lijst en is voorzien van een bijpassend passe partout.

Kunstenaar: Claes Oldenburg
Techniek:  Litho
Oplage: 99/100
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking:  Ingelijst
Afmeting zonder lijst (HxB): 15 x 11 cm
Afmeting met lijst (HxB): 48 x 38 cm
Conditie werk:  Zeer goed
Conditie lijst:  Gebruikt

Referentie: 000769

Het werk is in zeer goede staat en is nieuw ingelijst in een oude barokke lijst. De lijst heeft een beschadiging (Zie foto's). Verder in zeer goede staat.

Claes Oldenburg (1929)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
38 cm
48 cm
11 cm
15 cm
Starttijd:20-04-2022 om 11:05
Eindtijd:24-04-2022 om 19:21
Openingsbod€ 245
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland
VerzendingAlleen per koerier