FA. (3)

Claes Oldenburg

Claes Oldenburg kopen? Bied vanaf 125!
Claes Oldenburg kopen? Bied vanaf 125!Claes Oldenburg kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Claes Oldenburg (1929)
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzondere zeldzame originele lithografie van Claes Oldenburg (Stockholm 1929). Dit werk heeft hij gemaakt in 1964 voor een van de mooiste pop-art uitgave die er in de 20ste eeuw is verschenen: One Cent Life. Aan die uitgave werkte mee oa. Andy Warhol, Walasse Ting, Lichtenstein en Sam Francis.

De luxe uitgave van One-Cent life (hierin zijn alle litho's door de kunstenaars handgesigneerd) is in 2011 nog geveild bij Sotheby's Parijs voor een bedrag van € 108.750,-

Het betreft hier blz 136 van de standaard (ongesigneerde) editie van one-cent life. Afmeting 41x29cm Werk is in goede staat. Rechtsonder gesigneerd op de steen!!

De authenticiteit is zonder enig voorbehoud gegarendeerd door de aanbieder.

Veiling loopt af op zaterdagochtend 7 februari!!

Kunstwerk wordt met zorg ingepakt en aangetekend verzonden (incl. track en trace). Werk is verzekerd bij verzending!! verzendkosten: € 12,5

Starttijd:31-01-2015 om 14:45
Eindtijd:07-02-2015 om 14:45
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieNederland