Bernard Charoy - Claire - Verkocht

Bernard Charoy - Claire kopen? Bied vanaf 30!
Bernard Charoy - Claire kopen? Bied vanaf 30!Bernard Charoy - Claire kopen? Bied vanaf 30!Bernard Charoy - Claire kopen? Bied vanaf 30!Bernard Charoy - Claire kopen? Bied vanaf 30!Bernard Charoy - Claire kopen? Bied vanaf 30!Bernard Charoy - Claire kopen? Bied vanaf 30!Bernard Charoy - Claire kopen? Bied vanaf 30!Bernard Charoy - Claire kopen? Bied vanaf 30!Bernard Charoy - Claire kopen? Bied vanaf 30!Bernard Charoy - Claire kopen? Bied vanaf 30!Bernard Charoy - Claire kopen? Bied vanaf 30!Bernard Charoy - Claire kopen? Bied vanaf 30!Bernard Charoy - Claire kopen? Bied vanaf 30!Bernard Charoy - Claire kopen? Bied vanaf 30!
  • Bernard Charoy (1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Conditie: uitstekend. Klein vlekje vel, zie foto.
Editie: 21 / 200.
Handgesigneerd in potlood.
Afmetingen: afbeelding: 41 x 33 cm.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending mogelijk t/m 3 lithografieën.

Bernard Charoy (1931)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1477 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-06-2022 om 23:20
Eindtijd:28-06-2022 om 21:10
Wuysterw
27 jun. / 01:31
€ 30