18k rosé gouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant tot. 0.20ct
Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bijzondere ets door Clary Mastenbroek
Voorstelling van een Triptiek met schelpachtige vormen
Losbladig, beeldmaat 10x30, bladmaat 33x50
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Clary Mastenbroek '71
Getiteld in potlood l.o. 'Triptik'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 28-2-2016 om 12:17 |
Eindtijd | 8-3-2016 om 16:17 |