Toon Kuijpers - Classics - Verkocht

Toon Kuijpers - Classics kopen? Bied vanaf 35!
Toon Kuijpers - Classics kopen? Bied vanaf 35!Toon Kuijpers - Classics kopen? Bied vanaf 35!
  • Toon Kuijpers (1954)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1994
TechniekPastel/Krijt
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraai werk van Toon Kuijpers in gemengde technieken  ( print, oliepastel en pastelkrijt. De tekening is  42 x 30 cm en is op een vel papier geplakt.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in onze schatkamer in Gorcum.
U kunt het gratis opslaan in onze opslagruimte en in een later stadium ophalen.
Wij lijsten ook in.

Toon Kuijpers (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2244 verkochte items
Alle items van deze verkoper (749)
50 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-03-2022 om 19:35
Eindtijd:24-06-2022 om 08:20
Vonkaer
23 jun. / 09:02
€ 35