Claude Hemeret

Claude Hemeret  kopen? Bied vanaf 50!
Claude Hemeret  kopen? Bied vanaf 50!Claude Hemeret  kopen? Bied vanaf 50!Claude Hemeret  kopen? Bied vanaf 50!Claude Hemeret  kopen? Bied vanaf 50!

Claude Hemeret

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Claude Hemeret
GesigneerdHandgesigneerd
Claude Hemeret 1929 "Harmonies"
Kleurenlitho op Buettenpapier.
Handgesingeerd
Oplage 170  e/a.
Afmetingenbeeld : 50 x 38 cm,blad 61 x45 cm.
Verzendkosten 6,75 euro.

Claude Hemeret

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items

Starttijd:15-10-2014 om 12:41
Eindtijd:22-10-2014 om 12:41
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieNederland