Claude Manoukian - Impression jaume -kleurlitho op Bütten handgesigneerd

Claude Manoukian - Impression jaume -kleurlitho op Bütten handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 14,00

Geplaatst door  barb52
FA. (3)

248 verkochte items
  • Claude Manoukian (1936)
GesigneerdHandgesigneerd

Claude Manoukian

1936 Eaubonne

Impression jaume

handgesigneerd en genummerd

kleurlithografie op Büttenpapier

oplage CLXXV

in goede staat

afmetingen blad 38,0 x 53,0 cm

afmetingen beeld 25,0 x 39,0 cm

Dit item is verkocht voor 14,00

Starttijd:19-11-2014 om 14:41
Eindtijd:26-11-2014 om 14:41

Biedingen (5):

Vink69
25 nov. / 19:54
€ 14
14062
24 nov. / 23:59
€ 12
mil
20 nov. / 09:54
€ 10
char
20 nov. / 09:54
€ 10
mil
19 nov. / 20:31
€ 1