Claude Manoukian - Kleuren litho " Impressions Jaune " - Gesigneerd - Verkocht

Claude Manoukian - Kleuren litho " Impressions Jaune " - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Claude Manoukian - Kleuren litho " Impressions Jaune " - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Claude Manoukian - Kleuren litho " Impressions Jaune " - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Artem_Arti

53 verkochte items
  • Claude Manoukian (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde en genummerde kleuren litho op handgeschept papier.

Kunstenaar: Claude Manoukian (1936 Frankrijk)

Titel: Impressions Jaune

Techniek: Lithografie

Afmetingen: Blad: 38 x 53 cm, Compositie: 25 x 39 cm

Oplage: CLXXV

Signatuur: Gesigneerd en genummerd in potlood

Conditie: Goed, minimale gebruikssporen

Nederland = €10

België en Duitsland = €17

Claude Manoukian (1936)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Artem_Arti

53 verkochte items
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:02-03-2014 om 13:55
Eindtijd:09-03-2014 om 13:55
markvdaal
08 mrt. / 20:11
€ 45