CLAUDINE DOORMAN (1907-2004) – Aquarel – Markt – Gesigneerd & ingelijst

CLAUDINE DOORMAN (1907-2004) – Aquarel – Markt – Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 40,00

CLAUDINE DOORMAN (1907-2004) – Aquarel – Markt – Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!CLAUDINE DOORMAN (1907-2004) – Aquarel – Markt – Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!CLAUDINE DOORMAN (1907-2004) – Aquarel – Markt – Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!CLAUDINE DOORMAN (1907-2004) – Aquarel – Markt – Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!CLAUDINE DOORMAN (1907-2004) – Aquarel – Markt – Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!CLAUDINE DOORMAN (1907-2004) – Aquarel – Markt – Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!CLAUDINE DOORMAN (1907-2004) – Aquarel – Markt – Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2663 verkochte items
  • Claudine Doorman (1907-2004)
TypeTekening / Aquarel

Een mooie aquarel van de Haagse kunstenaar Claudine Doorman met een ‘straatscène’, getiteld “Markt”.

Gesigneerd en ingelijst in de originele houten lijst met passe-partout en glasplaat (41 x 33 cm).

De aquarel is waarschijnlijk gemaakt in de jaren ’70  van de vorige eeuw.

Het werk is afkomstig uit de kunstcollectie van de ‘PTT’. Het werk heeft jaren gehangen in het PTT-kantoor op de Hobbemakade in Amsterdam en werd als afgescheidscadeau geschonken aan een werknemer. Informatie over de herkomst en de kunstenaar staat achterop de aquarel vermeld (zie de foto’s)

KLAAR OM OP TE HANGEN

CLAUDINE DOORMAN, geboren in Berlin-Schöneberg 5-1-1907 overleden in Wassenaar 3-1-2004, aquarellist, illustrator, pastellist, pentekenaar, schilder, tekenaar.

Opleiding:  Akademie van Beeldende Kunsten (Den Haag) en Akademie der Bildenden Künste (München). Leerling van Olaf Gulbransson,  Adrien Holy, Henk Meijer en Hugo Troendle.

Werkzaam geweest in Berlijn, Den Haag, Amsterdam, Parijs en Wassenaar.

Claudine Doorman was lid van vereniging Haagse Aquarellisten, vereniging Pulchri  Studio (Den Haag) en vereniging De Klopper.

Ze schilderde vooral bloemstillevens, landschappen, stillevens en straatscènes.

Claudine Doorman staat vermeld in Scheen en Jacobs.

Titel: “Markt”

Kunstenaar: Claudine Doorman.

Techniek: Aquarel.

Jaartal:  Onbekend. Waarschijnlijk gemaakt in de jaren ’70  van de vorige eeuw.

Afmetingen: Lijst, 41 x 33 cm.

                        Beeld, 22 x 15 cm.

Ingelijst: In de originele houten lijst met passe-partout en glasplaat.

Gesigneerd: Gesigneerd met haar initialen “CL D” rechtsonder.

Conditie: Het werk is in goede staat. Het passe-partout heeft slijtplekjes aan de bovenrand en de lijst heeft slijtplekken.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-De aquarel kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-De aquarel kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: Vanaf 8,00 euro (verzending via KIALA).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:09-11-2014 om 18:11
Eindtijd:23-11-2014 om 18:11

Biedingen (14):

hilde1964
23 nov. / 17:33
€ 40
Kunstkijker
23 nov. / 17:33
€ 35
hilde1964
23 nov. / 17:33
€ 30
Kunstkijker
23 nov. / 12:31
€ 25
mil
23 nov. / 00:15
€ 20
hilde1964
23 nov. / 00:15
€ 19
mil
19 nov. / 20:18
€ 17
Kunstkijker
19 nov. / 20:18
€ 15
Kunstkijker
16 nov. / 20:19
€ 12
EjO
16 nov. / 20:19
€ 10
Kunstkijker
16 nov. / 20:19
€ 10
EjO
15 nov. / 17:19
€ 6
bram86
15 nov. / 17:19
€ 4
bram86
10 nov. / 23:27
€ 1