Claudine Doorman, aquarel, bloemen

Claudine Doorman, aquarel, bloemen kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Claudine Doorman, aquarel, bloemen kopen? Bied vanaf 10!Claudine Doorman, aquarel, bloemen kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  KunstkamerZuidoost
FA. (16)

609 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Claudine Doorman (1907-2004)

Grote, losbladige aquarel achter passe-partout door de Haagse kunstenares Claudine Doorman.

Herkomst: Pulchri-veiling.

Zichtmaat: 45 bij 34 cm. Afmeting inclusief passe-partout: 69,5 bij 54,5 cm.

Signatuur: rechtsonder.

U biedt ex porto (naar keuze aangetekend/verzekerd verzenden voor 8,05 euro of per gewone pakketpost voor 6,75 euro).

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:11-12-2013 om 16:03
Eindtijd:18-12-2013 om 16:03

Biedingen (1):

modernekunstonline
18 dec. / 08:50
€ 10