Clemens Briels - Clemens Briels,Herfst in Limburg, gesigneerd, genummerd, INGELIJST - Verkocht

Clemens Briels - Clemens Briels,Herfst in Limburg, gesigneerd, genummerd, INGELIJST kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 95,00

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

547 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
  • Clemens Briels (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote, prachtige kleurenzeefdruk van Clemens Briels uit 1995 waarin hij zijn visie uitbeeldt op de herfst in Limburg

Afmeting blad  50x70 cm  in perfecte staat

Handgesigneerd en genummerd

Prachtig ingelijst in strakke aluminium lijst met passepartout (op foto is passepartout niet afgebeeld)

Zowel werk als lijst zijn in uitmuntende conditie!

Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:05-07-2018 om 11:25
Eindtijd:30-09-2018 om 20:00
Angienah6361
30 sep. / 18:44
€ 95