Clemens Briels - Eigen Huis - zeefdruk - ingelijst

Clemens Briels - Eigen Huis - zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Andere items

Clemens Briels - Eigen Huis - zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Clemens Briels - Eigen Huis - zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Clemens Briels - Eigen Huis - zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Clemens Briels - Eigen Huis - zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  monschau
FA. (10)

311 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Clemens Briels (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie zeefdruk van Clemens Briels, getiteld Eigen Huis. De zeefdruk is met potlood rechtsonder gesigneerd en gedateerd ('95). Linksonder met potlood de oplage (634/999). Het werk is professioneel ingelijst in een houten lijst van 35 x 44 cm, met passepartout. Het blad is 21 x 30 cm. Het werk is in nieuwstaat, de lijst heeft enige lichte gebruikssporen.

Zonder kosten ophalen in Breda of aangetekend verzenden op kosten van de koper.

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:26-02-2017 om 13:01
Eindtijd:05-03-2017 om 13:01

Biedingen (1):

Mar10
26 feb. / 18:47
€ 60