FA. (9)

Clemens Briels - El Pensamiento Rompido

Clemens Briels - El Pensamiento Rompido kopen? Bied vanaf 6500!
Clemens Briels - El Pensamiento Rompido kopen? Bied vanaf 6500!Clemens Briels - El Pensamiento Rompido kopen? Bied vanaf 6500!Clemens Briels - El Pensamiento Rompido kopen? Bied vanaf 6500!

Geplaatst door  b44c
FA. (1)

3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Clemens Briels (1946)
TypeBeeld / Object
Jaartal2008
TechniekKunststof
StijlMonumentaal
Afmetingen145 cm x 110 cm x 65 cm (h x b x d)
Gewicht20000 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6
Prachtige sculptuur in polyester, met de hand geschilderd.
Limited edition 5/6.
Met certificaat

De eerste foto is een professionele foto van een groter exemplaar, maar het geeft mooier de pracht weer van de kleuren van het beeld dat hier aangeboden wordt.

Clemens Briels (1946)

Alle items van deze kunstenaar(15)
Geplaatst door  b44c
FA. (1)

3 verkochte items
110
145
65
Starttijd:26-05-2022 om 15:36
Eindtijd:06-06-2022 om 20:03
Openingsbod€ 6500
ObjectlocatieKortrijk, België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie