FA. (1)

Clemens Briels - Geen titel

Clemens Briels - Geen titel kopen? Bied vanaf 125!
Clemens Briels - Geen titel kopen? Bied vanaf 125!Clemens Briels - Geen titel kopen? Bied vanaf 125!Clemens Briels - Geen titel kopen? Bied vanaf 125!Clemens Briels - Geen titel kopen? Bied vanaf 125!Clemens Briels - Geen titel kopen? Bied vanaf 125!Clemens Briels - Geen titel kopen? Bied vanaf 125!Clemens Briels - Geen titel kopen? Bied vanaf 125!Clemens Briels - Geen titel kopen? Bied vanaf 125!Clemens Briels - Geen titel kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  nameijde

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Clemens Briels (1946)
Jaartal1996
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 57 cm (h x b)
Lijst50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage19/169
Abstract kunstwerk

Clemens Briels (1946)

Alle items van deze kunstenaar(17)
Geplaatst door  nameijde

Lid sinds 2022
0 verkochte items
70 cm
50 cm
57 cm
35 cm
Starttijd:19-06-2022 om 17:07
Eindtijd:28-06-2022 om 22:10
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie