Clemens Briels - Onbekend

Clemens Briels - Onbekend kopen? Bied vanaf 165!
Clemens Briels - Onbekend kopen? Bied vanaf 165!Clemens Briels - Onbekend kopen? Bied vanaf 165!Clemens Briels - Onbekend kopen? Bied vanaf 165!

Geplaatst door  Monaken

Lid sinds 2021
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Clemens Briels (1946)
Jaartal2002
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 32 cm (h x b)
Lijst54 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie zeefdruk van briels een hc nummer 1 /10

Zeefdruk van briels in Zeer goede staat

Clemens Briels (1946)

Alle items van deze kunstenaar(16)
Geplaatst door  Monaken

Lid sinds 2021
4 verkochte items
44 cm
54 cm
32 cm
35 cm
Starttijd:24-06-2022 om 11:14
Eindtijd:03-07-2022 om 22:40
Openingsbod€ 165
ObjectlocatieVrasene , België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland