Clemens Briels - Polychroom beeld: "El Pensamiento Rompido" (groot!!)

Clemens Briels - Polychroom beeld: "El Pensamiento Rompido" (groot!!) kopen? Bied vanaf 850!
Clemens Briels - Polychroom beeld: "El Pensamiento Rompido" (groot!!) kopen? Bied vanaf 850!Clemens Briels - Polychroom beeld: "El Pensamiento Rompido" (groot!!) kopen? Bied vanaf 850!Clemens Briels - Polychroom beeld: "El Pensamiento Rompido" (groot!!) kopen? Bied vanaf 850!
  • Clemens Briels (1946)
Type kunstwerk Beeld / Object
Techniek Gips
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Afmetingen 61 x 30 x 25 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Polychroom  beeld van Clemens Briels. Titel: "El Pensamiento Rompido". Afmetingen beeld: H61/30/d25cm. Het beeld is, op de voet, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegaranadeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden met Swift(kleine kunstkoerier).

Clemens Briels (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (17)

Geplaatst door  KiewitKunst
6459 verkochte items
Alle items van deze verkoper (736)
30
61
25