Clemens Briels: Zeefdruk, genummerd en met potlood gesigneerd - Verkocht

Clemens Briels: Zeefdruk, genummerd en met potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 35,00

Clemens Briels: Zeefdruk, genummerd en met potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Clemens Briels: Zeefdruk, genummerd en met potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Sander72

141 verkochte items
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige zeefdruk van Clemens Briels, genummerd 448/999, potlood gesigneerd.
Techniek: zeefdruk
Jaartal: 1995
Oplage: 448/999
Ingelijst: Nee
Afmetingen: Losbladig, 21 x 30 cm
Gesigneerd: met potlood
Conditie: In perfecte staat
Afhandeling: De zeefdruk kan worden opgehaald in Nieuw-Vennep of worden verzonden (kosten koper).
Verzendkosten: Verzend- en verpakkingskosten € 10,- (NL); € 15,- (B)(aangetekend en goed verpakt).
In overleg met u kan de standaardgarantie van 3 weken verlengd worden.

Uiteraard bent u welkom het werk vooraf even te bezichtigen.

Kijk ook even bij mijn andere items!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Sander72

141 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:06-09-2014 om 16:03
Eindtijd:20-09-2014 om 16:03
Biedingen (4)
Ger
17 sep. / 23:31
€ 35
HArt
07 sep. / 08:29
€ 30
Hans1951
07 sep. / 08:29
€ 30
HArt
07 sep. / 01:55
€ 1