Clemens Briels, Zeer exclusieve kleuren zeefdruk 1999 Ingelijst - Verkocht

Clemens Briels, Zeer exclusieve kleuren zeefdruk 1999 Ingelijst kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 90,00

Clemens Briels, Zeer exclusieve kleuren zeefdruk 1999 Ingelijst kopen? Bied vanaf 85!Clemens Briels, Zeer exclusieve kleuren zeefdruk 1999 Ingelijst kopen? Bied vanaf 85!Clemens Briels, Zeer exclusieve kleuren zeefdruk 1999 Ingelijst kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  koc
FA. (3)

107 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Clemens Briels (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar Clemens Briels

Kleurenzeefdruk

Jaar 1999

Gesigneerd

Genummerd

Afmeting 42x40cm

Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:09-08-2016 om 14:15
Eindtijd:16-08-2016 om 21:15
Biedingen (2)
Dirk1983
16 aug. / 21:09
€ 90
25701
15 aug. / 12:09
€ 85