Clemens Briels, zeer kleurrijke zeefdruk ''Polane 1'' (ingelijst) - Verkocht

Clemens Briels, zeer kleurrijke zeefdruk ''Polane 1'' (ingelijst) kopen? Bied vanaf 119!

Verkoopprijs: € 119,00

Clemens Briels, zeer kleurrijke zeefdruk ''Polane 1'' (ingelijst) kopen? Bied vanaf 119!Clemens Briels, zeer kleurrijke zeefdruk ''Polane 1'' (ingelijst) kopen? Bied vanaf 119!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Clemens Briels (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

UIit de zeer succesvolle beginperiode van Clemens Briels

Formaat: 73cmx73cm

Handgesigneerd

Nummer:23/100

Jaar: 1995

Ingelijst in oranje houten lijst achter glas

in goede staat

Clemens Briels (1946)

Alle items van deze kunstenaar(16)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 119,00
Starttijd:03-01-2017 om 11:18
Eindtijd:08-01-2017 om 19:18
Barrac
04 jan. / 10:37
€ 119