Clemens Briels - & Corneille Sculptuur - Verkocht

Clemens Briels - & Corneille Sculptuur kopen? Bied vanaf 1!
Clemens Briels - & Corneille Sculptuur kopen? Bied vanaf 1!Clemens Briels - & Corneille Sculptuur kopen? Bied vanaf 1!Clemens Briels - & Corneille Sculptuur kopen? Bied vanaf 1!Clemens Briels - & Corneille Sculptuur kopen? Bied vanaf 1!Clemens Briels - & Corneille Sculptuur kopen? Bied vanaf 1!
  • Clemens Briels (1946)
Type3D Multiples & Objecten
TechniekKunsthars
Afmetingen13 cm x 8 cm x 4.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig leuk sculptuur van Clemens Briels & Corneille. Het sculptuur is ook te gebruiken als flessenstop.

Het sculptuur heeft vrolijke kleuren en past in een modern interieur.

Het sculptuur is gesigneerd.

Wordt aangetekend en verzekerd verzonden.

Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-12-2022 om 21:41
Eindtijd:09-12-2022 om 20:38
Biedingen (4)
Bopiepeylou
08 dec. / 22:51
€ 10
HWessels
08 dec. / 20:15
€ 5
Bopiepeylou
07 dec. / 11:35
€ 3
kunst_online
05 dec. / 12:13
€ 1