Clemens Briels -- Zeefdruk -- The Corporate Act - Verkocht

Clemens Briels  --  Zeefdruk  --  The Corporate Act kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 55,00

Clemens Briels  --  Zeefdruk  --  The Corporate Act kopen? Bied vanaf 50!Clemens Briels  --  Zeefdruk  --  The Corporate Act kopen? Bied vanaf 50!Clemens Briels  --  Zeefdruk  --  The Corporate Act kopen? Bied vanaf 50!Clemens Briels  --  Zeefdruk  --  The Corporate Act kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  artv
FA. (4)

134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Clemens Briels (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi ingelijste zeefdruk uit 1997 door Clemens Briels, handgesigneerd. De omvang van de lijst is 41x51 cm. Maten passe partout: 24x34 cm. Oplage 194/250. Het werk is in uitstekende staat.

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:30-07-2017 om 13:10
Eindtijd:06-08-2017 om 19:10
Biedingen (2)
LAURENT
06 aug. / 11:26
€ 55
Peinado
06 aug. / 09:34
€ 50