Clemens van den Broeck - Tekening “Walls” in for

Clemens van den Broeck - Tekening “Walls” in for kopen? Bied vanaf 50!
Clemens van den Broeck - Tekening “Walls” in for kopen? Bied vanaf 50!Clemens van den Broeck - Tekening “Walls” in for kopen? Bied vanaf 50!Clemens van den Broeck - Tekening “Walls” in for kopen? Bied vanaf 50!Clemens van den Broeck - Tekening “Walls” in for kopen? Bied vanaf 50!Clemens van den Broeck - Tekening “Walls” in for kopen? Bied vanaf 50!Clemens van den Broeck - Tekening “Walls” in for kopen? Bied vanaf 50!Clemens van den Broeck - Tekening “Walls” in for kopen? Bied vanaf 50!
  • Clemens van den Broeck (1943)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1982
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 27 cm (h x b)
Incl. lijst66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
In een blok van 27x27 cm zitten 4 tekeningen van 12x12 cm. De tekeningen zitten in een Barth lijst.

Sluit over 3d 4u 27m 31s
Openingsbod€ 50
Veilingkosten : 15%
ObjectlocatieHarderwijk,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd18-3-2023 om 20:32
Eindtijd24-3-2023 om 20:25