Clement van Vlaardingen, landschap, olieverf op linnen, r.o. gesigneerd

Clement van Vlaardingen, landschap, olieverf op linnen, r.o. gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 85,00

Clement van Vlaardingen, landschap, olieverf op linnen, r.o. gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Clement van Vlaardingen, landschap, olieverf op linnen, r.o. gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Clement van Vlaardingen, landschap, olieverf op linnen, r.o. gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Clement van Vlaardingen, landschap, olieverf op linnen, r.o. gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Clement van Vlaardingen, landschap, olieverf op linnen, r.o. gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Clement van Vlaardingen, landschap, olieverf op linnen, r.o. gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  mulders

266 verkochte items
  • Clement van Vlaardingen (1916-1972)

Clement van vlaardingen, geboren: 5 mei 1916- gestorven: 1972

hij woonde en werkte in Zwartsluis, Naarden, Hilversum, tot 1938

Amersfoort tot 1939, daarna Amsterdam.

Leerling van D.H.G. van Vlaanderen.

schildert, tekent, en aquarelleerd, met een impressionistische inslag,

landschappen, stadsgezichten, en bloemen.

Lid van St. Lucas te  Amsterdam, lid van B.K. Laren en Hilversum

Staat op de waarde bepalende lijst van kunstenaars door de eeuwen heen op : W.13

Dit werk: Landschap, r.o .gesigneerd, olieverf op linnen.

Het schilderij: 40x60, met bruine houten lijst met goud: 60x80

Het komplete werk incl. lijst is in prima staat.

Verzenden:aantekenen

Dit item is verkocht voor 85,00

Starttijd:07-12-2014 om 11:23
Eindtijd:21-12-2014 om 11:23

Biedingen (4):

Henkkunst
20 dec. / 09:30
€ 85
HenkiePenk
20 dec. / 09:29
€ 80
Henkkunst
20 dec. / 09:29
€ 80
HenkiePenk
19 dec. / 05:58
€ 75