Clement van Vlaardingen : Aquarel , Oude Nieuwstraat Amsterdam � ingelijst �1950 - Verkocht

Clement van Vlaardingen : Aquarel , Oude Nieuwstraat Amsterdam � ingelijst �1950 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Clement van Vlaardingen : Aquarel , Oude Nieuwstraat Amsterdam � ingelijst �1950 kopen? Bied vanaf 75!Clement van Vlaardingen : Aquarel , Oude Nieuwstraat Amsterdam � ingelijst �1950 kopen? Bied vanaf 75!Clement van Vlaardingen : Aquarel , Oude Nieuwstraat Amsterdam � ingelijst �1950 kopen? Bied vanaf 75!Clement van Vlaardingen : Aquarel , Oude Nieuwstraat Amsterdam � ingelijst �1950 kopen? Bied vanaf 75!Clement van Vlaardingen : Aquarel , Oude Nieuwstraat Amsterdam � ingelijst �1950 kopen? Bied vanaf 75!Clement van Vlaardingen : Aquarel , Oude Nieuwstraat Amsterdam � ingelijst �1950 kopen? Bied vanaf 75!Clement van Vlaardingen : Aquarel , Oude Nieuwstraat Amsterdam � ingelijst �1950 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2851 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
  • Clement van Vlaardingen (1916-1972)
TypeTekening / Aquarel

Een aquarel / tekening uit ca 1950 van de Nederlandse kunstenaar Clement van Vlaardingen (1916-1972), met een voorstelling van de Oude Nieuwstraat, een straat in de ‘Rosse buurt’ van Amsterdam.

Gesigneerd, getiteld en ingelijst in de originele lijst met passe-partout en glasplaat.

Afmetingen: Lijst, 51 x 41 cm. Beeld, 33 x 31 cm.

Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.

Conditie: De aquarel is in goede staat. Het passe-partout is ‘vergeeld’ en de lijst heeft slijtplekken.

Zie ook de foto’s.

Klaar om aan de muur te hangen.

Informatie over de kunstenaar:

Clement van Vlaardingen, geboren 05-05-1916 in Zwartsluis en overleden 18-12-1972 in Hilversum, aquarellist, schilder en tekenaar.

Hij was één der telgen van de uitgebreide Hollandse kunstschildersfamilie Van Vlaardingen.

Opleiding: Hij kreeg les van zijn vader, de kunstschilder Derk van Vlaardingen (1890-1958).

Stijl: Impressionisme.

Clement van Vlaardingen was een veelzijdig kunstschilder: Hij paste veel experimentele en vernieuwende technieken toe in zijn werk, waarmee hij een geheel eigen stijl creeerde. Zijn werk werd neergezet met brede en forse penseelstreken, hij gebruikte kleurtonen die fel van aard waren en het paletmes was bij het schilderen vaak zijn favoriete gereedschap.

Van Vlaardingen was lid van Arti et Amicitiae en St. Lucas in Amsterdam en van de Vereeniging Beeldende Kunst Laren - Blaricum. Hij werkte en leefde voor de kunst en was zeer individualistisch ingesteld.

Clement heeft ook les gegeven aan zijn neef, kunstschilder Dick van Vlaardingen (geb. 1947).

Info: Lexicon Pieter A. Scheen.

Titel: “Oude Nieuwstraat Amsterdam”.

Kunstenaar: Clement van Vlaardingen.

Techniek: Aquarel / tekening op papier.

Jaartal: Onbekend, ca 1950.

Ingelijst: Ingelijst in in de originele lijst met passe-partout en glasplaat.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: 15,00 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:06-01-2018 om 17:10
Eindtijd:13-01-2018 om 17:10