Co Westerik - Compositie met figuren en vlekken - Verkocht

Co Westerik - Compositie met figuren en vlekken kopen? Bied vanaf 150!
Co Westerik - Compositie met figuren en vlekken kopen? Bied vanaf 150!Co Westerik - Compositie met figuren en vlekken kopen? Bied vanaf 150!Co Westerik - Compositie met figuren en vlekken kopen? Bied vanaf 150!
  • Co Westerik (1924-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 34 cm (h x b)
Lijst50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Litho in 3 kleuren van Co Westerik. Het werk is door de kunstenaar zelf gedrukt, met potlood gesigneerd en genummerd. Ingelijst in aluminium lijst. Het geheel verkeert in nieuwstaat. Op de foto's kunnen reflecties zichtbaar zijn.

In de catalogus "Co Westerik Grafiek/Prints" is het werk als nummer 136 opgenomen op pagina 121.

De litho kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden , waarbij het risico van glasbreuk bij de koper berust.

Dit item is verkocht voor 161,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-11-2022 om 12:19
Eindtijd:26-11-2022 om 16:19
jvdo
26 nov. / 16:00
€ 140