Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986

Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986 kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986 kopen? Bied vanaf 250!Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986 kopen? Bied vanaf 250!Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986 kopen? Bied vanaf 250!Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986 kopen? Bied vanaf 250!Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986 kopen? Bied vanaf 250!Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986 kopen? Bied vanaf 250!
  • Co Westerik (1924-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 31 cm (h x b)
Lijst51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ingelijste zeefdruk van Co Westerik met de titel: "een familie treffen". Nummer: 111/120. Jaar: 1986. Afmetingen werk incl. lijst: H51 x b61cm. Afmetingen voorstelling binnen de passe-partout: H26 x b31cm. Het werk i midden onder met potlood gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. Ook in de druk gesigneerd en gedateerd (zie foto 4 en 5). De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.

Het werk is zuurvrij ingelijst en kan zo aan de muur. Lijst is ook in prima conditie.

Starttijd:19-09-2022 om 22:21
Eindtijd:25-09-2022 om 21:06
Openingsbod € 250
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland