Co Westerik - litho: aardbei plukkende man - 1972

Co Westerik - litho: aardbei plukkende man - 1972 kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Co Westerik - litho: aardbei plukkende man - 1972 kopen? Bied vanaf 250!Co Westerik - litho: aardbei plukkende man - 1972 kopen? Bied vanaf 250!Co Westerik - litho: aardbei plukkende man - 1972 kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (205)
  • Co Westerik (1924-2018)
Jaartal1972
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Co Westerik uit 1972. Titel: Aardbei plukkende man. Afmetingen blad:  H65.5 x b50.5 cm. Afmetingen voorstelling: H16 x b19cm. . Het werk is midden onder gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden gemaild. Literatuur: Co Westerik grafiek/prints, blz 85, nummer: 73.

Conditie: In goede staat

Dit item is verkocht voor 287,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:27-04-2020 om 16:25
Eindtijd:07-08-2020 om 14:51

Biedingen (1):

DL201152
7 aug. / 13:29
€ 250