Co Westerik, litho, Denkend aan Rembrandt - Verkocht

Co Westerik, litho, Denkend aan Rembrandt kopen? Bied vanaf 260!

Verkoopprijs: € 260,00

Co Westerik, litho, Denkend aan Rembrandt kopen? Bied vanaf 260!Co Westerik, litho, Denkend aan Rembrandt kopen? Bied vanaf 260!Co Westerik, litho, Denkend aan Rembrandt kopen? Bied vanaf 260!Co Westerik, litho, Denkend aan Rembrandt kopen? Bied vanaf 260!

Geplaatst door  Toont

14 verkochte items
  • Co Westerik (1924-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige litho van Westerik.

niet ingelijst maar zuurvrij gemonteerd in passe partout

afmeting incl passe partout 50 bij 65 (is standaard lijst formaat)

afmeting beeld (32 bij 28 cm)

oplage 100, dit is nummer 9

prima conditie

meer informatie collectie Rijksmuseum https://www.rijksmuseum.nl/nl/search/objecten?v=list&f=1&p=1&ps=10&technique=lithografie+%28techniek%29&maker=Co+Westerik&place=Rotterdam&ii=3#/RP-P-2010-222-16,3

Dit item is verkocht voor 260,00
Starttijd:16-04-2015 om 19:19
Eindtijd:30-04-2015 om 19:19
173296
30 apr. / 18:49
€ 260