Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 56x67cm / SIG / 1970

Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 56x67cm / SIG / 1970 kopen? Bied vanaf 125!
Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 56x67cm / SIG / 1970 kopen? Bied vanaf 125!Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 56x67cm / SIG / 1970 kopen? Bied vanaf 125!Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 56x67cm / SIG / 1970 kopen? Bied vanaf 125!Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 56x67cm / SIG / 1970 kopen? Bied vanaf 125!
  • Co Westerik (1924-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1970
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage87/90
Co Westerik (1924-2018).
Titel: "Plantvrouw in glas op tafel buiten".
Kleurzeefdruk op mat dik papier.
Handgesigneerd met potlood.
Ex.nr. 87/90.
1970.
Goede staat. Lichte deuken midden rechts. Gebruind door passe-partout. Golving aan zijkanten.
Blad: 56x67cm.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).
Service voor persoonlijke levering in Vlaanderen mogelijk: 30 euro.

Goede staat.

Lichte deuken midden rechts.
Gebruind door passe-partout.
Golving aan zijkanten.

Sluit over 10d 22u 13m 46s
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieBrasschaat,  België
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:25-11-2022 om 06:58
Eindtijd:09-12-2022 om 21:45